גרינטק קולג' בפייסבוק
אנרגיה חלופית וקורסי קלינטק

קורס מנהלי פרויקטים למים, שפכים והתפלה


 רקע
משבר המים בישראל, יחד עם הצורך העולמי הגובר לייצור, חסכון, התייעלות ומחזור משאבי טבע ובראשם מים, מהווים אתגר משמעותי למגוון רחב של אנשים העוסקים בתחום. היום, יותר מתמיד, נדרשים עובדים מישראל להשתלב בפרוייקטים גדולים בתעשיית המים בישראל ובעולם. תחום המים הינו תחום מאתגר, מורכב וחוצה דיסציפלינות. כימיה, ביולוגיה, רפואה, פיסיקה, הנדסה, חשמל ועוד נפגשים כדי לביית את משאב הטבע היקר הזה ולהזרימו אל הצרכן. קורס זה מקנה לתלמידיו ארגז כלים להבנת עולם המים על פניו המגוונים יד ביד עם תורת ניהול פרויקטים מוסדרת. עם כניסתם של פרויקטי התפלה, טיוב וטיפול שלישוני בשפכים, תחום המים בארץ ובעולם גדל וישנו ביקוש גובר למנהלי פרויקטים בעלי ידע ורקע בתחום. רכישת ידע וכלים מקצועיים לליווי פרויקטים בתעשיית המים מהווה צורך אמיתי בשוק ויתרון משמעותי למנהלים ואקדמאים רבים הנמצאים היום בתחילת דרכם בשוק המים, או לכאלה המתכננים להשתלב בתחום המים ורוצים הבנה אינטימית של עולם המים יחד עם קורס ניהול פרויקטים מוסדר

 המכללה
מטריקס גרינטק קולג' – המכללה הראשונה בישראל לחינוך, הכשרה והסבה למקצועות הקלינטק, המכללה הוקמה במטרה להצמיח את תעשיית הקלינטק הישראלי ולקדם את ישראל למעצמה מובילה בתעשיית הקלינטק העולמית. החברה נמצאת בבעלות משותפת של מטריקס - חברת טכנולוגית המידע המובילה בשוק הישראלי, המעסיקה כ-4,500 עובדים ועוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק וגרין אג'נדה – המתמחה ביעוץ סביבתי, פיתוח עסקי-סביבתי וניהול פרוייקטים בתחומי איכות הסביבה והקלינטק.


 ניהול מקצועי של הקורס
הקורס מנוהל ע"י גלעד הורן – מומחה לטכנולוגיות מים וסביבה בעל רקע עשיר בתחום מהאקדמיה והתעשייה. את הקורס מעבירים מומחים בתחומם מהתעשייה והאקדמיה בישראל. כולם בעלי רקע עשיר בתכנון, הקמה, ניהול, אחזקה ובקרה של פרוייקטי מים בארץ ובעולם. מנהל הקורס והמרצים הינם אנשים החיים ונושמים את תחום המים זה שנים רבות ואינם חוששים להרטיב את ידיהם.


 קהל יעד
אקדמאים, מנהלי פרוייקטים ואנשי ניהול בעלי רקע טכני: בוגרי מדעי הטבע\מדעים מדוייקים, מהנדסים, הנדסאים, טכנאים ואנשי מחשבים.


 מטרות הקורס
• תכני הקורס נותנים לבוגריו דריסת רגל בשוק המים.
• כלים מעשיים להבנת ניהול פרוייקטים ורכש בתעשיית המים.
• הכרות עם פרויקטים לייצור, התפלה, והשבת מים.
• לימודי ניהול פרוייקטים


 מבין נושאי הקורס

פרוייקטי תשתיות גדולים בתחום המים בישראל ,מבואות למדעי המים והזרימה,תשתיות ומשאבות,ניהול פרויקטים בתעשיית המים- היכרות עם הגופים הממונים, מבוא לניהול פרויקטים, ייזום פרויקט, תכנון תכולה,תכנון לוחות זמנים, תכנון דרישות משאבים, תוכנת MS-Project,תכנון תקציב , תכנון וניהול סיכונים, בקרת פרויקטים, ניהול פרויקטים ברמת הארגון, סיור מסכם.

הצטרף לתעשיית ה-קלינטק - מנוע הצמיחה העולמי הבא!

איגוד התעשיינים
בפיקוח משרד התעשיה, המסחר והתעסוקה
איגוד התעשיינים איגוד התעשיינים
בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, והתאחדות התעשיינים בישראל